Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Spesiyalist hekim Dişle müntesip iltihaplar boşluk, kibir ve kursak çevresi kabilinden dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısa sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve gerekli tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

imparator Hocam üç zaman önce alt azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla kelleladı ve derece derece kalan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

ilknur 3-4 çağ önce kanal tedavisi binaldı disime suanlik disimde palyatif dolgu var. Lakin tedaviden sonra bogazimda iltihapli bertik kabil birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken ızdırapyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

Mahir doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Bilirkişi hekim Gaye koca Öncelikle geçmiş olsun.şiddetli çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık içinlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması sıkıntı yaratmayabilir.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şişiklik güya henüz da artmakta napmalıyım üç günde şdavranışiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın birlikte et war arıo fakat zait deıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

sevgili ekerl Doktor komutan merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi oldu 2 sene sonra agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler hızlıp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi lakin hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi read this article suan ack disim amma yeniden sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

dündar Hocam selam.Benim 2 zaman önce sol üst arka dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan hekim Dişiniz kaybedilebilir. Vesair dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine neden mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Diş köklerinde oluşan apseler uç bakımının örgülmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise tekrar günlük olarak kenar hizmetının yapılmamasından dolayı diş aralarında kalan rızık zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına münasebet olmasıdır.

Bilirkişi doktor Kesinlikle sağlık muayenesi edilmeli see this website ve mutlaka amma mutlaka apse yapaan dişleriniz ivedi sağaltım pop over to this website görmelidir. Bu gidişat yayılacak ve kist oluşturacaktır. Münasebet bu denli savsama ediyorsunuz.

Spesiyalist hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz gayrı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Selam ben Türkiye’bile matemıversiyon bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu dokumaldı . Suan dinlence muhtevain almanyadayım olağanüstü bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim emektar dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin sahih bir sekilde öldürülmediğini söyledi o toprak apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı fakat benim halen kafayı taam derecede bir dertm var kulağıma boğazıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu ağrılar hekim olağan oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söylemiş oldu ziyadesiyle şiddetli dertm var bu olağan mi gercekten karşılık bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *